Přihlašování do podzimního běhu jednosemestrálního praktického kurzu Public Relations Prague Communication Academy právě probíhá! Tento oblíbený kurz propojuje teorii s praxí a představuje ucelený úvod do oboru Public Relations. Přihlásit se můžete jak na celý kurz, který je ukončen certifikovanou zkouškou, tak na jednotlivé semináře.

Připravili jsme pro vás osm čtyřhodinových bloků přednášek s důrazem na praktická cvičení. Tento oblíbený kurz představuje ucelený úvod do oboru Public Relations. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Jde nejen o zástupce členských agentur APRA, ale i o novináře a profesionály působící na straně klienta. Ucelený kurz je ukončený závěrečnou zkouškou stvrzenou certifikátem, je však také možné se přihlásit pouze na jednotlivé semináře.

Kurz se koná v termínu od 2. října do 20. listopadu 2018, vždy jednou týdně v úterý odpoledne na adrese: Na Poříčí 12, Palác YMCA, Praha 1.  Informační leták s podrobnými informacemi o kurzu přikládáme v příloze tohoto mailu. Přihlašovat se můžete ZDE.

S dotazy se prosím obracejte na sekretariát APRA, mail: info@apra.cz, mobil: 775 351 034.