Novým členem APRA se od srpna stala agentura MSL z komunikační skupiny Publicis Groupe. V současné době APRA sdružuje 18 českých i zahraničních PR agentur působících na českém trhu.

Novým členem Asociace Public Relations (APRA) se od srpna stala agentura MSL, která v roce 2020 vznikla spojením PR týmů Publicis Groupe a agentury Kindred. MSL poskytuje komunikační poradenství a realizuje integrované projekty v oblastech public relations, sociálních sítí a influencer marketingu, tedy v disciplínách z kategorie Influence & Impact. Agenturu, v jejímž čele stojí od dubna letošního roku Radek Vítek, v současné době tvoří 14 konzultantů a mezi její klienty patří například společnosti Procter & Gamble, Huawei, Auto Kelly, Goodman nebo GSK. MSL na denní bázi spolupracuje se strategickými a datovými týmy z mateřské Publicis Groupe.

„Jsme rádi, že řady asociace rozšířila další dynamická agentura a těšíme se, že se aktivně zapojí do našich projektů,“ uvedl Patrik Schober, předseda výkonné rady APRA.

„MSL patří mezi nejvýznamnější PR sítě na světě. Díky značným zkušenostem a inovativním přístupům se aktivně se podílí na rozvoji oboru ve většině zemí. Proto považujeme za naprosto samozřejmé, že se zapojujeme do profesního dění i prostřednictvím působení v české Asociaci public relations,“ říká Radek Vítek, Head of Brand Reputation agentury MSL.

Informace pro média:
Pavla Mudrochová, výkonná ředitelka
mudrochova@apra.cz ; +420 603 191 539
www.apra.cz