Novým členem Asociace Public Relations agentur se v lednu stala agentura LESENSKY.CZ.

Agentura Lesensky.cz působí na tuzemském trhu od roku 2009. Specializuje se na komplexní PR a marketingové služby. Mladý agenturní tým tvoří dvacet zaměstnanců.

Jsme rádi, že řady asociace rozšířila mladá česká dynamická agentura a těšíme se, že se aktivně zapojí do našich projektů,“ uvedl Patrik Schober, místopředseda APRA.

V APRA se stáváme jedinou mimopražskou agenturou, v čemž vidíme zajímavý potenciál. Členství plánujeme využít k šíření konceptu PR 360® a k propagaci našeho nového vzdělávacího centra PR Akademie. V APRA budeme aktivní, rádi přispějeme k šíření kvality v oboru i dobrého jména asociace,“ vysvětlil Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz.

LESENSKY.CZ

Agentura Lesensky.cz působí na trhu od roku 2009 a svými referencemi se řadí mezi přední agentury v ČR. Byznys v mediální oblasti vystavěla na seriózním vztahu s novináři a zručné práci s informacemi. V současné době se agentura specializuje na komplexní marketingové služby, které propojuje s moderním PR díky svému konceptu PR 360®. V roce 2017 agentura spustila studentský projekt PR Gang, o rok později otevřela vlastní vzdělávací centrum PR Akademie. Více informací: www.lesensky.cz

      Petr Lesenský a jeho tým.