Public relations se věnuje od roku 2000. Obsahově se podílela na tvorbě televizních pořadů s policejní a preventivní tématikou (TV Prima – Krimi live, Česká televize, TV Nova) a od roku 2008 vedla koordinačně a metodicky PR pro kriminální policii v celé České republice, včetně specializovaných celorepublikových útvarů (ÚOOZ, ÚOKFKNPCÚZČÚSČURNA atd.) Následně jako vedoucí odboru tisku a prevence kriminality Policejního prezidia ČR zastávala pozici i tiskové mluvčí policejního prezidenta a poradkyně náměstka ministra vnitra pro oblast PR.

Od roku 2015 začala v public relations a produkci podnikat a pracovala i v agenturním prostředí. V roli manažerky vnějších vztahů v roce 2017 působila v neziskové organizaci Junior Achievement Czech, kterou v roce 1992 založil Tomáš Baťa. Krátkou dobu působila i na oddělení marketingu Magistrátu hlavního města Prahy

V současné době je výkonnou ředitelkou APRA (Asociace public relations), která sdružuje 18 českých a zahraničních PR agentur působících na českém trhu.