Na včerejším předávání Sabre Awards v Amsterdamu zanechal náš člen – agentura Ewing PR – výraznou stopu. Odnesla si hned dvě ocenění, a to včetně nejcennějšího – za CEE agenturu roku. Cenu Ewing PR získal za 30% nárůst společnosti, velké investice do vlastního rozvoje, včetně akvizice sesterské digitální společnosti Manage Social. Agentura byla oceněna i za kampaň prezidentského kandidáta Michala Horáčka. Sabre Awards jsou světově nejvýznamnější ceny v oblasti public relations.

Tři projekty Ewing PR uspěly v konkurenci 1 300 dalších přihlášek a dostaly se do nejužšího výběru. Největším úspěchem společnosti byl zisk ocenění CEE Consultancy of the year, kdy zvítězila v konkurenci několika velkých nezávislých mezinárodních agentur z celého regionu CEE (středí a východní Evropa).

Rok 2017 byl pro nás velmi úspěšný a zdá se, že výhledy na letošní rok jsou ještě o něco optimističtější. Těší nás, že jsme byli oceněni jako top strategičtí konzultanti – v Česku jsme první agentura, která tuto cenu získala. Nepatří jen vedení, ale rovněž celému talentovanému týmu a skvělým klientům, se kterými nás baví pracovat,“ řekla po předání hlavního ocenění Pavlína Rieselová, spolumajitelka a ředitelka agentury.