Server Heureka.cz neslouží jen k vyhledání nejvýhodnější nabídky, pro mnoho kupujících je zároveň platformou pro výměnu názorů a místem, kde mohou získat nezávislé hodnocení výrobků od běžných uživatelů. U dvojice letních plášťů Brillantis 2 a Bravuris 3 kupující kromě ceny oceňují také jejich nízkou hlučnost. „Myslím, že mohu nákup těchto pneumatik doporučit každému. Jsou vhodné pro běžný provoz i na našich mnohdy nepříliš kvalitních silnicích,“ hodnotí Michal Rejman na serveru Heureka.cz Barum Brillantis 2. Pozitivní hodnocení směřují také na adresu zimních plášťů. „Skvělý poměr cena/výkon. Velice dobrý záběr na sněhu i ledu, výborně drží stopu i ve zmrzlé břečce, dobrý brzdný účinek. Jsem z horské oblasti. Určitě doporučuji,“ hodnotí jeden z kupujících pneumatiky Barum Polaris 3.  Mezi kladnými stránkami se často objevuje i český původ otrokovického výrobce pneumatik. Výtečná hodnocení se společně s příjemnou cenou a popularitou značky postaraly o úspěch českých pneumatik.

„Podobné výsledky nás těší. Nejen, že potvrzují silnou pozici značky na našem trhu, ale hlavně potvrzují, že jsme v případě značky Barum zvolili správnou cestu. Pneumatiky české značky s téměř sedmdesátiletou tradicí se dlouhodobě profilují jako odolné pláště s dlouhou životností. Zákazníci sami cítí, že se jedná o chytrou volbu: o kvalitní výrobky za velice dobrou cenu,“ komentuje výsledky soutěže Juraj Ižvolt, ředitel Divize marketing Continental Barum s.r.o. Kvalitu plášťů Barum v minulosti prokázaly i nezávislé odborné testy, v roce 2015 například pneumatiky Barum Bravuris 4×4 skončily druhé v testu Autoklubu ČR. Německý autoklub ACE pak v r

oce 2016 ve svém testu udělil modelu Bravuris 2 druhé nejvyšší hodnocení doporučujeme.

„Letní a zimní pneumatiky jsou na internetu nejprodávanějším sortimentem v celém segmentu auto-moto, tvoří téměř dvě pětiny všech prodejů. Pneumatiky Barum se mezi vítězi a finalisty kategorie objevují už tradičně, od počátku jejího pořádání. Češi jsou ve výběru nejlepších pneumatik poměrně konzervativní,“ říká Alexandra Čermáková, obsahová ředitelka nákupního portálu Heureka.cz a dodává: „Vždy v průběhu března, dubna a začátkem října zaznamenáváme na Heurece až pětinásobný nárůst zájmu o letní respektive zimní pneumatiky.“

Texty k obrázku:

Barum Brillantis 2

Vyhledávaná, prodávaná a skvěle hodnocená pneumatika Barum Brillantis 2 se na serveru Heureka.cz dostala mezi finalisty soutěže ProduktRoku 2016.

Barum Polaris 3

Vyhledávaná, prodávaná a skvěle hodnocená, pneumatika Barum Polaris 3 na serveru Heureka.cz získala titul ProduktRoku 2016.

Citace zákazníků jsou převzaty z hodnocení produktů na webu heureka.czproduktroku.cz.


Continental AG

Společnost Continental se zabývá vývojem inteligentních technologií pro přepravu osob i zboží. Mezinárodní výrobce pneumatik, dodavatel pro automobilový průmysl a průmyslový společník nabízí vždy spolehlivá, bezpečná, pohodlná a dostupná řešení podle požadavků svých partnerů a klientů. Pět divizí společnosti -Podvozky & Bezpečnost, Interiéry, Motory, Pneumatiky a ContiTech – dosáhlo v roce 2016 obratu ve výši 40,5 miliard eur a v současné době zaměstnává více než 220 000 zaměstnanců v 56 zemích světa.

Divize pneumatik má v současné době  více než 24 výrobních a vývojových míst po celém světě. Široká řada vyráběných produktů i neustálé investice do výzkumu a vývoje zásadním způsobem přispívají k zajištění nákladově efektivní a ekologické mobility zákazníků. Jeden z předních světových výrobců pneumatik, který  zaměstnává kolem 52 000 zaměstnanců, generoval v roce 2016  tržby ve výši 10,7 miliard €.

Continental AG je v České republice zastoupen výrobními a prodejními jednotkami v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích a Trutnově. Slovenskou republiku zastupují výrobní závody Púchov, Zvolen, Partizánske a Dolné Vestenice. Celkem v Česku a na Slovensku koncern Continental AG zaměstnává na 19 000 pracovníků. V rámci českého trhu patří do portfolia společnosti Continental Barum s.r.o. pneumatiky Continental, Barum , Uniroyal, Semperit, Matador  a General Tire.

Kontakty pro média

AMI Communications

Martin Přibyl

Account Manager

Email: martin.pribyl@amic.cz

Tel.: 234 124 112

Continental Barum s.r.o.

Ing. Magda Pančochová

Marketing Communication

Email: magda.pancochova@continental.cz

Tel.: 577 513 163

Odkazy

www.continental.cz

Online média databáze:         http://mediacenter.conti-online.com

Zodpovědný account manager

Kateřina Nováčková

katerina.novackova@amic.cz