Spustili jsme přihlašování do jarního běhu našeho jednosemestrálního kurzu  PRague Communication Academy, který se koná v termínu 20. března až – 9. května 2018, vždy jednou týdně v úterý nebo ve středu odpoledne.  Celkem je připraveno osm čtyřhodinových bloků přednášek.

Tento oblíbený praktický kurz představuje ucelený úvod do oboru public relations a je vytvořen zejména pro juniorní  komunikační profesionály. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Jde nejen o zástupce členských agentur APRA, ale i o novináře a profesionály působící na straně klienta.

Každý seminář obsahuje praktickou část, praktická je i závěrečná zkouška.

Účastníci celého kurzu od nás obdrží jako bonus učebnici „Public Relations“ Denisy Hejlové, vedoucí katedry marketingové komunikace a PR na FSV UK (Grada, 2015).

Je možné se přihlásit na vybrané jednotlivé semináře, v tomto případě účastník neobdrží bonusovou knihu ani neskládá zkoušku.

Chcete se dozvědět všechno o public relations a nechcete se na to v práci ptát? Přečtěte si podrobnosti o kurzu ZDE a přihlaste se! Těšíme se na Vás.