Pokud hledáte komplexní kurz o public relations s certifikovanou zkouškou, který propojuje teorii s praktickým cvičením, pak PRague Communication Academy (PRCA) je právě pro vás. Jako jediný na trhu zajišťuje komplexní vzdělání v oboru pro začátečníky až po profesionály.  Pro zkvalitnění výuky jsme dosavadní model PRCA rozdělili na dva semestry. Ny se můžete přihlásit na podzimní semestr, který je určený pracovníkům s krátkodobými zkušenostmi v oboru PR (do tří let praxe) ať už z agenturního prostředí, nebo z korporátních oddělení společností, veřejné či státní sféry nebo neziskového sektoru. Přihlásit se můžete na celý semestr, nebo na jednotlivé semináře.

V rámci devíti čtyřhodinových bloků přednášek získáte základy oboru public relations. Získané vědomosti si pak můžete vyzkoušet na praktických cvičeních, které vedou zkušení lektoři z praxe. Jde nejen o zástupce členských agentur APRA, ale i o novináře a profesionály, kteří zastupují významné klienty. Ucelený kurz PRague Communications Academy (PRCA) je ukončený závěrečnou zkouškou s certifikátem.

PRague Communications Academy I. bude probíhat od 8. října do 10. prosince 2019, každé úterní odpoledne na adrese: Palác YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1.  Pouze na konci října, se bude seminář z důvodu podzimních prázdnin konat ve čtvrtek 31. 10. 2019. Přečtěte si podrobnosti o kurzu a přihlaste se!

Během jednoho roku (dvou semestrů) si účastníci kurzu osvojí klíčové znalosti a dovednosti nezbytné pro práci každého profesionála pracujícího v oblasti PR. Jednotlivé semináře jsou vedeny předními českými PR odborníky a v rámci celého kurzu je kladen důraz na praktickou využitelnost získaných poznatků a zohlednění změn, ke kterým v oblasti PR a komunikace dochází. Podzimní semestr PRague Communication Academy (PRCA I.) je určen pro pracovníky v oboru, kteří mají krátkodobé zkušenosti z agenturního prostředí, nebo z korporátních oddělení společností a veřejné či státní sféry nebo neziskového sektoru. Jarní semestr PRague Communication Academy (PRCA II.), je určen profesionálům, kteří v oboru působí delší dobu, jsou zodpovědní za vytvoření a nastavení komunikační strategie, případně i vedou tým PR a marketingu.

Těšíme se na vás!

Přehled seminářů PRCA I.:
08.10.2019 – PR – nástroj komunikace 21. století
15.10.2019 – Media relations v digitálním věku
22.10.2019 – Tiskový mluvčí, jeho role a postavení v rámci společnosti, instituce
31.10.2019 – Praktická realizace content marketingu a publishingu, Event management
05.11.2019 – Digitální PR I/virtuální PR
12.11.2019 – Interní komunikace a employer branding jako její nedílná součást
19.11.2019 – Prezentační dovednosti, rétorika – obsah a forma veřejných vystoupení
26.11.2019 – Hodnocení vybraných nástrojů PR
03.12.2019 – PR projekt – stavební kámen každodenní realizace PR projektů
10.12.2019 – Závěrečná zkouška

PRague Communication Academy vám jako jediná v České republice nabízí garanci kvality a mezinárodní trendy v oboru PR. Asociace Public Relations (APRA) je odborným profesním sdružením, které působí na českém trhu více než 20 let. Mezi klíčové aktivity profesního sdružení patří i vzdělávání. APRA také díky svému členství v mezinárodním sdružení ICCO přináší na český trh nejnovější trendy v oblasti komunikace. Zároveň v úzké spolupráci s britskou vzdělávací institucí London School of Public Relations nabízela komplexní vzdělávací kurz. Díky rozvoji PR na našem trhu připravila APRA vlastní vzdělávací cyklus, PRague Communication Academy.

Pokud budete mít k našemu kurzu jakékoliv dotazy, obracejte se na sekretariát APRA, mail: info@apra.cz, mobil: 775 351 034.