Asociace public relations (APRA) spouští certifikovaný kurz PRague Communication Academy, který je určený především seniorním pracovníkům v PR a marketingu. Kurz začíná 9. března a zájemci se mohou přihlašovat od 12. února.

Jarní semináře PRague Communication Academy II. (PRCA II.) jsou určeny PR profesionálům, kteří v oboru působí delší dobu a jsou zodpovědní například za vytváření a nastavení komunikační strategie, případně vedou PR či marketingový tým.

Kurz obsahuje devět odpoledních bloků a bude zakončen certifikovanou zkouškou. Účastníci se mohou těšit na semináře s aktuálními tématy mezi něž patří krizová komunikace, problematika dezinformací, hodnocení PR či Public Affairs.

„Po kurzu pro zkušenější pracovníky v PR byla dlouhodobě velká poptávka. Na přípravě PRague Communication Academy II. jsme proto pracovali několik let a mám velkou radost, že se nám do přednášek podařilo zapojit přední české odborníky na PR a komunikaci z řad agentur i zadavatelů. V březnu kurz spouštíme a těšíme se na interaktivní vzdělávání s kolegy z branže,“ vysvětluje člen výkonné rady APRA Rostislav Starý.

PRague Communication Academy jako jediný kurz na trhu zajišťuje komplexní vzdělání v oboru public relations. Účastníci kurzu si osvojí klíčové znalosti a dovednosti nezbytné pro práci každého profesionála v oblasti PR a marketingu.

Přihlašování do kurzu začíná 9. února a zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím webových stránek APRA. Jarní PRague Communication Academy II. bude probíhat od 9. března do 4. května každé úterní odpoledne. Semináře budou probíhat online.

Podrobné informace o kurzu naleznete zde.

Informace pro média:
Pavla Mudrochová, výkonná ředitelka
mudrochova@apra.cz; +420 603 191 539
www.apra.cz